WSWCF Bydgoszcz #Stage2019 – PODSUMOWANIE ZAWODÓW.

Miniony weekend był obfity w street workout’owe widowisko! W Moskwie odbyły się mistrzostwa świata, a w Bydgoszczy WSWCF  street workout #stage2019 czyli eliminacje  do  finału Pucharu Świata w Street Workout 2019  które odbędą się w HONG KONGU! Zapraszamy na podsumowanie #stage2019!

Organizator.

Przypomnijmy, że organizatorem całego wydarzenia było Calishenics Academy, czyli organizacja założona w Polsce przez Jordana Ogorzelskiego, zajmująca się dyscypliną sportową, jaką jest Kalistenika lub inaczej Street Workout. Jako organizacja posiadają dwie sale treningowe w Bydgoszczy, przy Gdańskiej 135 oraz Grudziądzkiej 3a gdzie prowadzą  grupowe oraz personalne treningi ogólnorozwojowe właśnie z zakresu street workout.

Kolejność startu zawodników.

Na stronie facebook’owej Calisthenics Academy, 26 lipca o godzinie 20:30 odbyło się losowanie kolejności zawodników. Video z losowania dostępne poniżej.

Opublikowany przez Calisthenics Academy Piątek, 26 lipca 2019

Transmisja LIVE.

Tak jak zapewniał organizator, z całego wydarzenia była dostępna relacja live.

Opublikowany przez Calisthenics Academy Sobota, 27 lipca 2019

Kto wygrał?!

Finałowa bitwa przysporzyła sędziom nie mały problem, ale ostatecznie wybrali. Wybrali najlepszego, zawodnika, który za sprawą partnera organizatora  Biuro Podróżników FLUGO, poleci w tym roku reprezentować Polskę na Pucharze Świata w Hong Kongu! 💪

Miejsce I – Patryk Musielak 🥇
Miejsce II – Mateusz Nowicki 🥈
Miejsce III – Karol Siwek 🥉

OGROMNE GRATULACJE!

After Party!

Oczywiście tak świetnie zorganizowane eventy na samych zawodach się nie kończą! Na koniec wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na after party do  POINT Club

Zawody zakończone… ale impreza nadal trwa! 😉 Widzimy się w POINT Club na AFTERPARTY! 😁👉 Wstęp- 21 lat +👉 Strój – SMART CASUAL

Opublikowany przez Calisthenics Academy Sobota, 27 lipca 2019

Podsumowanie #stage2019

Jak można przeczytać po opublikowanych komentarzach osób obecnych na imprezie – cała impreza była dobrze zorganizowana, a wszystkie etapy zawodów odbyły się bez komplikacji.

Piotr Majchrzak

„I podziękowania dla Jordan Ogorzelski, który jak co roku pokazał klasę w organizacji zawodów i świetnie się spisał w roli prowadzącego! 🙂 Good job bro! :)”

Mateusz Płachta

„Dzięki za zaproszenie na taka imprezę, było kozacku, brawo Jordan Ogorzelski i dla wszystkich co dołożyli swoja cegiełkę 💪 Do zoba ! 😁✋”

Marek Żeglicz

„Wspaniale było być cześcią tego niepowtarzalnego i fantastycznego wydarzenia, którym bez wątpienia jest, był i będzie #STAGE. To dzięki wielu naprawdę dobrym ludziom, którzy interesują się Sportem, a przede wszystkim w swoim życiu w sposób szczególny pokochali Kalistenikę i Street Workout, mogliśmy spotkać się po raz 4-ty na Eliminacjach do Pucharu Świata w Bydgoszczy oraz Wspólnym Treningu Kalisteniki na Artego Arena. 🙂
DziękujeMy ‼️ 😁😍💪🔥 Do zobaczenia za rok na #Stage2020, teraz #Stage2019 to już piękna historia, która pozostanie na długo w Naszej i Waszej pamięci. ;-)”

Sama  organizacja pisząc podsumowanie #stage2019 również stwierdza, że to najlepiej zorganizowana przez nich impreza.

Calisthenics Academy

„Emocje po #Stage2019 powoli opadają! 🏆 Naszym zdaniem to chyba najlepsze Eliminacje do Pucharu Świata w Street Workout, które mieliśmy przyjemność organizować! 🔥 A co Wy o tym sądzicie? 😉 Koniecznie podzielcie się opiniami w komentarzach! 👊

W związku z sukcesem tegorocznej imprezy chcielibyśmy podziękować tym, bez których ta jedyna w swoim rodzaju impreza, nie odbyłaby się w naszym mieście – Bydgoszczy! 🙂

👉 Na samym początku chcielibyśmy serdecznie podziękować naszemu partnerowi głównemu – Oponeo – za ponowne obdarzenie nas zaufaniem i współpracę przy tym wydarzeniu już drugi raz!

👉Dziękujemy również Prezydentowi Miasta Bydgoszcz – Panu Rafałowi Bruskiemu – za objęcie naszej imprezy Honorowym Patronatem i zadbanie o nagrody dla zawodników. Dziękujemy również Dyrektorowi Biura Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą – Panu Łukaszowi Krupie!

👉 Dziękujemy Biuro Podróżników FLUGO za ufundowanie nagrody głównej dla najlepszego zawodnika! Dzięki Wam Patryk Musielak będzie reprezentował Polskę w Hong Kongu!

👉Dziękujemy Mirek Kosiol z Drukarni Drukart za całą obsługę poligraficzną – zarówno przed jak i w trakcie wydarzenia!

👉 Dziękujemy Maciej Futyma za obsługę fotograficzną i za to, że jesteś z nami przez te wszystkie lata, prawie od samego początku!

👉 Dziękujemy Arkadiusz Erward za obsługę wideo i nie możemy się doczekać oficjalnego filmu z wydarzenia!

👉 Dziękujemy N.physio, którzy jak co roku opiekowali się zawodnikami oraz organizatorami – nawet po imprezie!

👉 Dziękujemy Marcinowi Bilskiemu z firmy Sacam – Monitoring za pomoc w kwestiach transportowych!

👉 Dziękujemy Fundacji Inkubator Społeczny za ponowne wsparcie naszej inicjatywy. Kolejna edycja za nami!

👉 Dziękujemy… albo nawet gorąco dziękujemy POINT Club za Afterparty! 😄Wybawiliśmy się na maksa!

👉 Dziękujemy wszystkim zawodnikom za przybycie i dawanie z siebie 100%! Daliście czadu Panowie! Zwłaszcza Patryk MusielakMateusz Nowicki i Karol Siwek!

👉 Dziękujemy sędziom za sprawiedliwe podejście do kwestii oceny zawodników. Mateusz PłachtaMaksym RiznykPiotr MajchrzakTomasz Szamot – dzięki za kolejną edycję!

👉 Na sam koniec… wisienka na torcie. Dziękujemy z całego serca naszemu Zespołowi Organizatorskiemu… jesteście najlepsi na świecie! Bez Was #Stage2019 byłby po prostu zwykłą imprezą. Wy daliście jej swoje serca! 🙂”

Partnerzy imprezy.

Partner Główny:
Oponeo

Patronat Honorowy:
Prezydent Miasta Bydgoszcz – Rafał Bruski

Partnerzy:
Biuro Podróżników FLUGO
Drukarnia Drukart – Mirek Kosiol
Fundacja Inkubator Społeczny
PapaGrande
bydgoszcz.pl
Multi BHP
POINT Club
Lafaye
N.physio
Maciej Futyma Fotograf
Arkadiusz Erwardd Film & Fotografia
DECIMAS
Sacam – Monitoring
MTidea
Terenowa Masakra

 

Gratulujemy organizacji imprezy i zaangażowanie w tak mocny rozwój street workout’u w Poslce!

Dziękujemy  za przeczytanie artykułu „podsumowanie #stage2019”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *