St8WorkoutTeam – plany, przyszłość i droga do celu

Cześć! Dziś nieco informacji na temat naszej przyszłości i planów dotyczących St8WorkoutTeam!

 

 

Po długim czasie powstaje kompletna reaktywacja wcześniejszych założeń, planów. W to wszystko wchodzi oczywiście nasza strona(www). strona na fb (kliknij i przejdź) i innych social mediach takich jak ( instagram). Staramy się rozwijać na płaszczyznach wielu miejsc, przedstawiać nasze oferty i  przyciągać kolejnych widzów i klientów.

Pod hasłem reaktywacja kryje się również nasz sklep internetowy, w którym będziecie mieć możliwość zakupu wielu akcesoriów do StreetWorkout’u. A oczywiście oprócz akcesoriów będzie również dostępna odzież naszej marki.

Działalność :

Jako  St8WorkoutTeam działamy przede wszystkim na podłożu sportowym. Wykonujemy pokazy StreetWorkout, kalisteniki – czyli ćwiczeń związanych z własną masą ciała takich jak podciągnięcia i pompki dla zobrazowania. Jednakże nasze występy to nie same ćwiczenia podstawowe, gdyż wplatamy w nasze ”show” elementy z gimnastyki i akrobatyki, co powoduje duże odbicie wśród oglądającej nas publiki.

Nasze pokazy są coraz bardziej rozchwytywane, od lokalnych wyjazdów aż po wyjazd za granicę. Dla przykładu ostatnio mieliśmy przyjemność przeprowadzić  występ w miejscowości Kyln(kliknij i sprawdź blog) – na największych targach sportowych w Europie. Idąc tym tropem mamy nadzieję, że uda nam się podbić kolejne kraje i kolejne serca osób oglądających nasz występ.

Rodzaje występów:

Nasze pokazy różnią się od siebie w zależności gdzie dany się odbywa. Dla przykładu pokaz podczas jakiegoś wydarzenia czy to sportowego, czy dni miast, imprez okolicznościowych to najczęściej sam występ i pokazanie swoich umiejętności, czasem jednak rożni się to w zależności od zawartej umowy z osobą zamawiającą taki pokaz.

Natomiast aktualnie reaktywujemy pokazy w szkołach, w których nie tylko staramy się zaprezentować nasze umiejętności, ale i zachęcić młodzież do aktywnego trybu życia. Chcemy sprawić aby nasze ćwiczenia i akrobacje zachęciły dzieci starsze i te młodsze do wykonywania codziennego sportu, a być może do tego sportu w którym my sami się lubujemy.

Projekt #Lecimy_St8

Projekt ten mówi o naszym założeniu drogi po szkołach. Drogi w której będziemy tak jak napisane powyżej zachęcać młodzież do zdrowego trybu życia. Aby wasza szkoła została wybrana zgłoś ją na naszym fanpag’u bądź  na instagramie. Ponadto śledząc nasze ”story” będziesz mógł zagłosować, gdy postawimy pytanie gdzie jechać kolejno dalej.

Współpraca .

Jako firma St8Workout szukamy również współpracy. Obecnie posiadamy kontrakt z firmą OlimpSport Nutrition i FitWay katering Wieluń. Pojawiamy się wielokrotnie na różnych imprezach sportowych właśnie jako partner owej firmy. Jeśli ktoś jest zainteresowany naszą działalnością prosimy o kontakt na naszych social mediach (Facebook, Instagram).

Zawody.

Warto przypomnieć, że jesteśmy organizatorami najwięszych zawodów StreeTworkout ( Freestyle) w południowej Wielkopolsce, ponadto nasze zawody poziomem organizacji oraz samych zawodników pretendują to jednych z najlepszych w Polsce.

Oczywiście zawody odbywają się cyklicznie co roku, a kolejna już 4 edycja odbędzie się w roku 2020.

 

Tak wyglądają nasze obecne plany, jednakże nie do końca. Wiadomo jednak, nie możemy wszystkiego zdradzić, musi pozostać chociaż  mała nuta nie pewności! Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do kolejnych wpisów # St8WorkoutTeam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *