Top one arm handstand Polska – spis najlepszych zawodników

Witajcie! Dziś przedstawiamy ranking najlepszych  zawodników one arm handstand   w Polsce                                   ”Top one arm handstand Polska”

 

W zestawieniu brany jest pod uwagę czas utrzymania figury, ”czystość” – czyli perfekcja oraz różnego rodzaju kombinacje, przejścia i tym podobne.

 

!Uwaga ranking jest formacją czysto subiektywną i nie oficjalną, według St8Workout.

Numer 5 – Mateusz Zakrzewski 

top one arm handstand

Parametry:

Waga: ok 70kg

Wzrost: ok 178cm

Opis:

Mateusz Zakrzewski ” Zakrzew” pojawił się u nas w rankingu ”Top planche”, gdzie też wspominaliśmy o jego ”drodze” kariery w sporcie jakim jest street workout. Wymieniając jego osiągnięcia należy na pewno wspomnieć  zdobycie drugiego miejsca podczas mistrzostw polski oraz jego kwalifikację  do pucharu świata poprzez zwycięstwo na zawodach eliminacyjnych w Bydogszczy. Mówiąc jednak o temacie przewodnim – handstand(one arm) trzeba przyznać mu bardzo dobrą technikę, tak jak i wreszcie wykonywanych elementów.

Mateusz Zakrzewski

 

 

Numer 4 – Cezary Dymkowski 

 

Opis:

Cezary Dymkowski ”Cesart” jest wiecznym perfekcjonistą. Dąży wciąż to jak najlepszej techniki w zwykłych. podstawowych ćwiczeniach. Handstand w jego wykonaniu to naprawdę ”wisienka na torcie”. Sprawdza się również bardzo dobrze w jego wersji jednorącz. 

 

Numer 3 Mateusz Karbowy

top one arm handstand

Parametry:

Waga: 78kg

Wzrost: 180cm

Opis:

Mateusz Karbowy ”anteriss” to człowiek o sportowym usposobieniu życia. Sprawdzał się w wielu dziedzinach aktywnego spędzania czasu – między innymi parkour, czy też oczywiście street workout. Znany i aktywnie uczestniczący zawodnik na polskiej scenie tego sportu. W pełni oddany elementowi jakim jest handstand, wykonuje niesamowite ewolucje w  jego wersji na jednej ręce. Większość zapałowiczów street workout’u zapewne kojarzy jego film właśnie z tego elementu wykonywanym uwaga…. na cienkiej linie!

 

Numer 2 Mateusz Płachta

top one arm handstand

Parametry: 

Waga: ok 76kg

Wzrost: ok 174

Opis: 

Mateusz Płachta ”Kura Workout” to najbardziej utytułowany zawodnik na krajowej scenie street workout. Co prawda zakończył swoją karierę, jednakże w wielkim stylu. Zdobył mistrzostwo polski, jednak wyróżnia go to, że aż sześcio krotnie! Ponad to wciąż jest aktywny sportowo i wspiera osoby trenujące. Aktualnie prowadzi swoją działalność jako trener online oraz przedstawiciel firmy ”Kura Wear”.   

Kura Workout

 

Numer 1 – Mateusz Sawicki 

top one arm handstand

Parametry:

Waga:  75kg

Wzrost:  175cm

Opis:

Mateusz Sawicki ” Sawko” jest najwybitniejszym zawodnikiem jeśli chodzi o element jakim jest handstand. Rekordzista polski aż minuta w tej jakże fantastycznej figurze, coś niesamowitego! Mateusz wykonuje również inne wariacje – przeskoki z jednej ręki na drugą, wejścia z gwiazdy i wiele innych!

 

 

Pozdrawiamy #St8Workout Team

 

 

Zapraszamy do innych artykułów (kliknij tutaj)

Zapraszamy również do naszych Social Mediów :

Instagram -Kliknij w nawias (St8Workout)

Instagram- Kliknij w nawias (St8School)

Facebook – Kliknij w nawias (St8Workout)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *