Kąpielisko Miejskie Śrem

Adres

Jeziorna 10, Śrem -

Szukasz miejsca, w którym możesz się zrelaksować i aktywnie spędzić czas? Kąpielisko Miejskie Śrem to teren położony nad Jeziorem Grzymisławskim, który sprosta Twoim potrzebom. Jezioro ma powierzchnię 184 ha, gł. maks. 11 m. Położone jest na południe od Śremu w wąskiej i głębokiej rynnie, długiej na 7,5 km, o maksymalnej szerokości 500m.

Lubisz aktywny wypoczynek? 

Popraw swoją sylwetkę na siłowni zewnętrznej. Jeżeli wolisz ciężki trening siłowy skorzystaj z zabudowy miejskiej street workout śrem.

Jeśli wolisz gry zespołowe skorzystaj z boiska do badmintonasiatkówki oraz boiska do gry w boule. Na fanów sportów wodnych czeka bezpłatna wypożyczalnia kajaków. Jeżeli wolisz silne emocje skorzystaj z dwóch wyciągów wodnych do wakeboardu Wake Place  oraz wypożyczalni rowerów wodnych.

Spędzasz czas wolny z rodziną?

Skorzystaj z bezpłatnej wypożyczalni leżaków i zrelaksuj się nad brzegiem jeziora przy dźwiękach energetycznej muzyki. Na Twoje pociechy czeka plac zabaw i dwie zjeżdżalnie wodne, które urozmaicą plażowanie.

Plaża Miejska w Śremie to miejsce pełne atrakcji i ciekawych wydarzeń kulturalnych. W lipcu i sierpniu codziennie odbywają się tu animacje dla dzieci, spotkania przy ognisku, muzyczne wieczory, seanse filmowe oraz treningi plenerowe.

Przyjdź na plażę miejską, skorzystaj z przygotowanych dla Ciebie atrakcji i przekonaj się, że lato w mieście też może być fascynujące.

Kąpielisko Miejskie Śrem

Źródło: http://www.srem.pl/Dla-turysty/Srem-aktywnie/plaza

Najbliższe wydarzenia

  • W najbliższym czasie nie odbywają się tutaj żadne wydarzenia
  • Wczytuję mapę...

    Minione wydarzenia

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *