Wybierz siebie – Nowy rok i postanowienia

muzyka umilająca czytanie artykułu

Nowy rok już za nami. Poprzedni minął bardzo szybko nie sądzisz ?  Co w tym czasie udało ci się zdziałać? Czy spełniłeś wszystkie postanowienia z roku 2019? Warto sobie zadać te fundamentalne pytanie, aby ten rok uczynić bardziej efektywnym! Spróbuj i uczyń kolejne 365 dni lepszymi!

 

Wybierz siebie  (Podróże)

Nie wiesz jakie postanowienie wybrać, jaki kierunek obrać w nadchodzących dniach i miesiącach? Masz dużo do wyboru! Na przykład : podróże samemu, lub z przyjaciółmi, może z swoją drugą połową? Nie posiadasz miejsca gdzie chciałbyś się udać – pozwiedzać, lub odpocząć? Wydaje mi się, że takie na pewno istnieje, postaraj się zrealizować marzenie! Postaw na jego realizację.

 

Wybierz siebie (sport)

 Wiele osób wraz z nadchodzącym nowym rokiem wybiera postanowienie, którym jest sport. Nie musi być to koniecznie siłownia, bo jeśli ci to nie odpowiada a już próbowałeś to nikt cię nie zmusza! To ciebie ma usatysfakcjonować spełniony cel! Być może postawisz na sport zespołowy np. piłka nożna, ręczna, a może koszykowa. To super sprawa, zagospodarujesz swój czas przy jednoczesnym jego miłym spędzeniu z znajomymi! I tak jak w przypadku siłowni,  każdego innego sportu – ważna jest wytrwałość, aby twoje postanowienie nie padło po pierwszych miesiącach. Ważne tu będzie twoje samozaparcie upór w dążeniu!

Wybierz siebie ( inne postanowienia)

Tutaj zaznaczę, że każde postanowienie, które motywuje cię do działania i sprawia, że się rozwijasz jest dobre! Nie ważne, czy postanowisz zostać milionerem, czy może astronautą. Dla wielu osób może wydawać się do nie do osiągnięcia, dlatego nigdy tego nie osiągną. Przecież jeżeli chcemy być milionerami to kto nam zabroni? Do tego zdolni jesteśmy my sami, gdy powiemy, że jest to dla nas nie osiągalne to po prostu pozostanie to tak jak to widzimy. Dlatego jeśli masz pewne marzenie to realizuj je nie zważając na innych! Jeśli ktoś staje się twoją barierą to usuń ją czym prędzej!

Podsumowanie

Każdy rok powinien przynosić jakieś rezultaty, nie można stać w miejscu! Dlatego tak ważnym jest aby dokonywać samorozwoju, nasze życie to plastelina a ty jesteś jej kreatorem! Wybierz to co chcesz spełnić i nie ważne jak bardzo odległe się to wydaje, jeśli kroczkami,  a nawet ”tiptopami” podążał do celu to w końcu go osiągniesz! Postaw na siebie i na marzenia i uczyć ten rok lepszym od poprzedniego! Z pozdrowieniami #St8Workout Team!

 

 

Zapraszamy do innych artykułów (kliknij tutaj)

Zapraszamy również do naszych Social Mediów :

Instagram -Kliknij w nawias (St8Workout)

Instagram- Kliknij w nawias (St8School)

Facebook – Kliknij w nawias (St8Workout)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *