Workoutmas – świąteczne zakończenie sezonu SW

Witajcie 😁 jak to się mówi święta, święta i po świętach. Jednakże tym razem spotkania rodzinne, prezenty i masa dobrego jedzenia została wzbogacona u niesamowity „meeting” streetworkout. Świąteczny nastrój i pasja – połączenie idealne!

 

Mocna ekipa :

Spotkanie obejmowało nie tylko nasze rodzime Kępińskie środowisko, ale i także okoliczne ekipy z Ostrzeszowa, Śremu, Wieruszowa i Wrocławia.

 Komplet :

Podczas tego wydarzenia działo się bardzo wiele, a nawet można stwierdzić, że wszystko. Początek wiadoma wszystkim podstawa, czyli rozgrzewka. Później wszyscy zabrali się za freestyle ( jedni dynamika inni zaś strona statyczna, jednakże często obie były łączone). I w tym punkcie zapraszamy na kanał Stepana, na którym w krótce pojawi się vlog!( kliknij tutaj). 

Na filmie : Hubert Mądry (Wahuben) – (kliknij tutaj)  aby przejść do insta

Tu natomiast możecie zobaczyć zapis z relacji workoutmas na żywo, która prowadziliśmy na naszym FanPage’u aby sprawdzić FanPage (kliknij tutaj)

 

Workoutmas. 🎄 Lecimy 🚀

Opublikowany przez St8Workout Niedziela, 22 grudnia 2019

We have done it 

Cieszymy się, że naprawdę ten meeting naprawdę wyszedł dobrze! Wiele osób wahało się czy wziąć udział w tym przedsięwzięciu, jednakże nie było o co się wahać! Poziom umiejętności był przeróżny, a każda osoba mogła liczyć na wsparcie i rady bardziej doświadczonych bywalców streetworkout! Dlatego przy kolejnym meetingu żadnych wymówek!

 

Brak siły – pożyczona moc 

Wiele osób skarżyło się również na to, że w dniu meetingu brakowało im siły. A jak wiadomo przy normalnych treningach często jest tak, że gdy brakuje nam siły, motywacji, lub jakiegokolwiek czynnika warunkującego solidny i udany trening to po prostu robimy to na odwal. W tym przypadku było nieco inaczej. Każda osoba, mimo braku chęci i motywacji a co najgorsze – sił, mimo tych przeciwności próbowała wielu rzeczy, nawet takich, których nie próbuje podczas pełni swoich możliwości. Odbywało się również wiele ”challengów”, w których to próbowaliśmy sprostać kreatywnym pomysłom osób dotyczącym różnych elementów!

Smarowanie gwintów – trening workoutmas

cały trening, całe nasze spotkanie to ciągłe próby- wiadomo najlepszy sposób na ich naukę i w tym miejscu odsyłam po więcej informacji na temat tego sposobu! (kliknij tutaj). 

 

Koniec Meetingu

Workoutmas zwieńczyła baza, czyli ogólno pojęte pompki, dipy i podciągnięcia. Po zakończeniu zmagań treningowych rozpoczął się czas wolny, który wszyscy spędzili na wspólnym posiłku!  Dziękujemy  za ten wspólny przedświąteczny dzień! Czekamy na kolejne i mamy nadzieję, że pojawisz się po raz kolejny!

 

Zapraszamy do innych artykułów (kliknij tutaj)

Zapraszamy również do naszych Social Mediów :

Instagram -Kliknij w nawias (St8Workout)

Instagram- Kliknij w nawias (St8School)

Facebook – Kliknij w nawias (St8Workout)

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *