Top dynamic Polska – spis zawodników w Polsce 2020

Witajcie! Dziś przedstawiamy ranking najlepszych dynamicznych zawodników StreetWorkout w Polsce ”Top dynamic Polska”. 

W zestawieniu pod uwagę brana jest płynność,  wytrzymałość w wykonywanym ”combo” ( czas trwania całego wejścia) oraz wykonywalne elementy. Zaznaczamy, że lista nie jest oficjalna oraz jest całkowicie subiektywna. Oczywiście może zdarzyć się sytuacja, w której to dany zawodnik nie jest nam znany, aby to zmienić oznaczajcie nas z #st8workout przy dodanym filmiku na instagramie. 

Numer 5 – Karol Waliszewski ex aequo Krzysztof Sobolewski

Opis:  Karol Waliszewski

Karol to zawodnik specjalizujący się w dynamice, jego wzrost nie przeszkadza mu w wykonywaniu ciężkich elementów z tej dziedziny StreetWorkout’u Charakteryzuje go również płynność i wytrzymałość w bardzo długich dynamicznych sesjach na drążku. Jest uczestnikiem mistrzostw Polski oraz wielu zawodów na terenie całej Polski. Pasjonuje się również fotografią i montażem filmów, co łatwo można wywnioskować po jego profilu na instagramie!

Parametry:

Waga:  ok 77kg

Wzrost: 182cm

 

 

Opis: Krzysztof Sobolewski

Krzysiu to kompletny zawodnik, jedank patrząc tylko na zestawienie dynamiczne również wychodzi w nim bardzo dobrze. Wyróżnia się zdecydowanie na tle innych zawodników swoim stylem, w elementach dynamicznych wykorzystuje swoją potężną siłe ”pull”, dzięki której każde wykonywane wejście jest płynne i daje wrażenie bardzo łatwego w wykonaniu. Łagodne lądowania i szybowanie w powietrzu to właśnie Krzysiu Sobolewski! Jest oczywiście aktywnym zawodnikiem w swojej karierze udało mu się zdobyć 3 miejsce na mistrzostwach Polski, ponad to zmagał się również w międzynarodowych rozgrywkach w Kępnie, gdzie w pierwszej edycji zajął 3 miejsce. 

Parametry:

Waga: ok 65kg

Wzrost: 170cm

 

Numer 4 – Natalia Modzelewska

Opis:

Natalia to mistrzyni świata StreetWorkout w kat kobiet, 4 krotna mistrzyni Polski oraz wzór dla wielu trenujących nie tylko z płci pięknej, ale również mężczyzn. Jej dynamika znacząco odbiega od konkrecji, jednak na wszystko musiała zapracować ciężką pracą. Posiada piękny styl w wykonywaniu elementów i przede wszystkim każdy jej występ charakteryzuje się płynnością,  doskonałą stabilizacją i kreatywnością. Bardzo często zaskakuje nowymi układami i ich wykonaniem. 

Numer 3 Aleksander Waszkiewicz 

Opis:

Olek jest aktualnym mistrzem Polski StreetWorkout. Ponadto reprezentował Polskę na pucharze świata w Hong Kongu gdzie zajął 7 miejsce. Rywalizuje w największych sportowych zmaganiach StreetWorkout. W roku 2019 zajął 5 miejsce na zawodach Wk Euro Cup, na których występowali najlepsi zawodnicy z całego świata.

Parametry:

Waga: 64kg

Wzrost: 169cm

View this post on Instagram

Zapraszam do oglądania filmiku z zawodów 🔥Poland St8workout battles🔥 które odbyły się w Kępnie w ostatni weekend😁 Na zawodach wywalczylem 🥉3 miejsce z czego jestem bardzo zadowolony ponieważ na podium stanalem z 🥇@kir.kara 🥈@melnikstyle Wszystkie wejscia mialem czyste, jedynie mozna by bylo sie doszlifowac kilka drobnostek😎 Same zawody były bardzo dobrze zorganizowane I odbyły się bez żadnego zawachania, więc szacun chłopaki za to ile pracy w to wlozyliscie🔥 @st8battles Montaż 📷@siwy_sw Tankt top z zawodow @kura_wear #hms #hmsfitness #streetworkout #sw #calisthenics #freestyle #dynamics #static #strong #power #competition #motivation #movie #passion #skill #bro #handstand #planche #win #muscle #bodybuilding

A post shared by olek waszkiewicz (@olay_sw) on

 

Numer 2 – Daniel Harłukiewicz

Opis: 

Daniel to zawodnik, który jest znany właśnie z niesamowitej dynamicznej strony. W swojej karierze brał udział między innymi w mistrzostwach świata StreetWorkout w Moskwie – zajął 19 miejsce. Należy do kategorii ciężkiej, jednak nie przeszkadza mu to w walce z o wiele lżejszymi zawodnikami. Charakteryzują go elementy, które do teraz nie zostały opanowane jeszcze przez Polską scene StreetWorkout oraz jego niesamowita kreatywność w wykonywaniu układu i scalania wielu elementów w jedność.

Parametry:

Waga: 80kg

Wzrost: 180cm

 

 

Numer 1Stefan Majkowski (Best Top dynamic Polska)

”Pycek” coraz bardziej zaskakuje swoimi abstrakcyjnymi elementami dynamicznymi. Aktualnie nie mamy za wiele zawodników w Polsce, którzy mogą poszczycić się takimi umiejętnościami jaki prezentuje owy zawodnik. Doszukiwać się podobnego stylu można jedynie u reprezentantów  spoza granicy. Można śmiało nazwać go specjalistą od dislocated 360, w której wykonuje ”kosmiczne wariacje”. Często można złapać się za głowę gdy Pycek wpadnie w naprawdę dobre ”flow”. W zestawieniu Top dynamic Polska zostaje zwycięzcą!

Parametry:

Waga: 65kg

Wzrost: 174cm

 

 

Pozdrawiamy #St8Workout Team

 

 

Zapraszamy do innych artykułów (kliknij tutaj)

Zapraszamy również do naszych Social Mediów :

Instagram -Kliknij w nawias (St8Workout)

Instagram- Kliknij w nawias (St8School)

Facebook – Kliknij w nawias (St8Workout)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *