Poland St8Workout Battles vol.3 – podsumowanie zawodów

Cześć ! Zawody Poland Poland St8Workout Battles vol.3 były inne niż poprzednie dwie edycje. Wiadomo – zła pogoda zmusiła nas to podjęcia kroków aby zawody miały szanse się zrealizować. Podjęta decyzja – przeniesienie na halę widowiskowo sportową przyniosła w wielu osobach uznanie za gotowość i przygotowanie planu B. 

 

 

Przebieg decyzji:

O godzinie 7 rozpoczęliśmy ostatnie przygotowania do startu zawodów. Godzina 9- przyjazd firmy transmisyjnej i rozkład sprzętu. Od początku pracując wiedzieliśmy o czyhającym na nas zagrożeniu, jednakże podeszliśmy do sprawy optymistycznie wiedząc, że w razie wypadku na hali czeka konstrukcja pod dachem.

Przeniesienie na halę to tak czy owak bardzo dobra decyzja. gdyż deszcz nie miał zamiaru ustąpić zawodnikom.

 

Nie było cię na zawodach ? Nic nie szkodzi !

Jeśli nie mogłeś obejrzeć osobiście zawodów to spokojnie wszystko możesz sprawdzić na naszym profesjonalnym live wykonanym przez https://www.makestream.tv/ – możesz go sprawdzić tu 

Live został wykonany również z wsparciem komentatorów, jednakże  spory hałas na sali powodował zniekształcenie dźwięku, a z racji szybkiego przerzucenia sprzętu z parku na halę streamerzy nie mieli czasu na kalibrację ewentualnych zakłóceń.

 

Sędziowie i Goście  :

Piotr Wodka

W tegorocznych zawodach Poland St8Workout Battles vol.3 zawodników oceniał między innymi Piotr Wodka, który w ubiegłym roku jako jedyny z Polaków dostał się do finału w 2 edycji Poland St8Workout Battles.

Maksym Riznyk

Czyli ”standardowy sędzia”,  który spełniał się w tegorocznej funkcji w poprzednich edycjach naszych zawodów. Ponadto jest głównym prekursorem StreetWorkout’u w Polsce.

Ivan Krylenko

czyli organizator międzynarodowych zawodów na Ukrainie i założyciel Barstylers 

 

Natalia Modzelewska 

Mistrzyni świata i Mistrzyni Polski –  w tym roku wystąpiła u nas w roli wsparcia w postaci Ambasadora zawodów. W poprzedniej edycji zajmowała pozycję sędziego.

 

Zawodnicy i Poziom 

W tegorocznej edycji St8Workout Battles zawodnicy pokazali równie potężny poziom jak w poprzedniej edycji. Zawody od samego początku odbywały się na zasadach battle 1vs1 oraz w jednym przypadku w ostatnim pojedynku pierwszej rundy 3 zawodników walczyło przeciw sobie. Sędziowie w przypadku 1vs1 gdzie zawodnicy walczyli we dwóch wskazywali zwycięzce, natomiast w przypadku walki w trzech wybierali osobę, która niestety nie dostała się dalej.

 

Zwycięzcy i Nagrody 

Po ciężkich walkach wyłoniono zwycięzców :

1 miejsce Kirill Karabut (kliknij tu aby iść do instagrama

 

2 miejsce – ᴠɪᴛᴀʟɪɪ ᴍᴇʟɴɪᴋ (kliknij aby iść do insta)

3 miejsce – Aleksader Waszkiewicz ( Kliknij aby iść do insta)

 

NAGRODY I NIE TYLKO :

Oprócz zwycięzców i głównych nagród pojawiła się też nagroda dla najmłodszego uczestnika zawodów Poland St8Workout Battles vol.3, mianowicie dla Dimy Papina, czyli 12 letniego zawodnika.                                (kliknij aby iść do insta)

Dziękujemy wszystkim którzy wsparli naszą imprezę. Mimo pogody myślę, że i tak wszystko dobrze wypadło. Gratulacje dla Darka Hoińskiego za mega organizację.

! Wpadnij też do nas na facebook

! Wpadnij też do na na Instagram 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *