Piątka dla Frania – Otwórz serce z St8Workout

Witajcie!  Jak wiecie jako drużyna St8Workout często bierzemy udział w charytatywnych akcjach i staramy się wspierać wszystkich tych, którzy  potrzebują pomocy. Tym razem potrzebuje nas mały Franio! Dołącz do akcji Piątka dla Frania !

 

Stańmy wszyscy przeciw SMA! (Piątka dla Frania)

SMA-  Rdzeniowy zanik mięśni (ang. spinal muscular atrophy), czyli SMA, to choroba nerwowo-mięśniowa o podłożu genetycznym. SMA charakteryzuje się obumieraniem neuronów w rdzeniu kręgowym odpowiadających za pracę mięśni, czego skutkiem jest osłabienie mięśni ciała i ich stopniowy zanik.  Dlatego tylko my możemy pomóc temu dziecku! Stańmy murem i uchrońmy Frania! Piątka to tak nie wiele dla nas. Wystarczy odpuścić  sobie jedną paczkę chipsów, natomiast dla Frania to BARDZO dużo! Każda złotówka przybliża nas do celu! Na obecny dzień zebrano aż 3Miliony 600tysięcy  – i ty #DajPiątaka (kliknij tutaj)

Pokazy dla Frania :

Wykonaliśmy dwa pokazy charytatywne dla Frania. Pierwszy z nich odbył się w Ostrzeszowie,   tak jak na plakacie powyżej, drugi natomiast w Rychtalu. Każdy z nich oczywiście był charytatywny, a celem jak wiadomo było wsparcie dla tego maluszka! Weź udział w akcji Piątka dla Frania

Dziękujemy wszystkim za to, że mogliśmy mieć tę przyjemność i dołożyć coś od siebie dla tego malucha, o którego będziemy walczyć! Walcz z nami i nie pozwól SMA, tej okrutnej chorobie zaprzepaścić marzenia Frania!

Cały pokaz możecie zobaczyć na kanale St8Live

 

Pomocna dłoń z St8Workout

Staramy się zawsze wspierać tego typu imprezy.  Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia napisz do nas śmiało na fanpage St8Workout(Kliknij tutaj), a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej! Mamy nadzieje, że uda się nam wszystkim dopiąć celu i doprowadzić zbiórkę do końca. Pięć złotych dla nas to przecież tak nie wiele, a Frania może kosztować wszystko. Porusz swe serce i oddaj jedną paczkę czipsów wzamian za uratowane życie.

Działacje i nieście POMOC dla innych! 

Pozdrawiamy #St8Workout Team

 

 

Zapraszamy do innych artykułów (kliknij tutaj)

Zapraszamy również do naszych Social Mediów :

Instagram -Kliknij w nawias (St8Workout)

Instagram- Kliknij w nawias (St8School)

Facebook – Kliknij w nawias (St8Workout)

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *