Najtrudniejsze elementy StreetWorkout -Czy grawitacja istnieje ?

Najtrudniejsze Elementy StreetWorkout to naprawdę niesamowite figury, które mogą sprawiać wrażenie, że łamią prawa grawitacji. Mówiąc o statyce, czyli elementach siłowych na pewno jako najtrudniejsze można wyeksponować wszelkie najcięższe wariacje figur jakimi są planche i front lever.  Dziś na celowniku weźmiemy pod uwagę te pierwsze zaawansowane ćwiczenie.

 

Efektowne Wariacje Elementów 

Głownie opierają się na różnych chwytach w tych oto figurach. Pomijając fakt, że owe elementy (Planche, Front Lever) są trudne do wykonania same w sobie to istnieją ich różne wersje sprawiające, że pojęcie ich wykonania przechodzi na całkowicie inny poziom zrozumienia

1. Vertical Planche 

2. Dragon Maltese 

3. One Arm Planche 

4. Iguana Planche

5. Reverse Planche ( w tym przypadku jest to siła mieszana, która łączy również w sobie partie miesniowe odpowiadające za utrzymanie pozycji jaką jest Victorian ( element z grupy pull)

Ciężka Praca :

Wszystkie przedstawione powyżej  elementy wymagają ogromnej siły. Nie wszystkie z wyżej pokazanych są znajome nawet tym osobą, które zmagają się często w treningach w owej dziedzinie.  Większość osób potrafiących wykonać najcięższe wariacje planche, czy innych trudnych figur spędziła wiele czasu na udoskonalaniu techniki. Jednakże większość z nich korzystała z metody tzw ”smarowania gwintów”, która jest opisana również na naszym blogu. Aby sprawdzić  (kliknij tutaj) 

 

A już za tydzień kolejny blog z serii Najtrudniejsze Elementy StreetWorkout , tym razem opisujący najtrudniejsze wersje w elemencie jakim jest FrontLever. Zostanie omówionych 5 najcięższych wariacji w tym ćwiczeniu.

Zapraszamy również na naszego instagrama (kliknij tutaj), na którym codziennie zamieszczane są filmy z najcięższymi elementami w wykonaniu u ludzi z całego świata. Jeżeli ćwiczysz StreetWorkout i nagrasz swój film oznaczając nas na instagramie z #St8Workout to masz szansę znaleźć się na naszym profilu, a w poniedziałki i czwartki repostujemy również na nasz FanPage (kliknij tutaj)  na Facebooku . Dlatego zachęcamy wszystkich do codziennych zmagań treningowych i do walki o swoje marzenia i cele!

Pozdrawiamy Serdecznie i do zobaczenia za tydzień #St8Workout Team

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *