Karvina Cup – 22.06.2019 Karvina – Eliminacje do Poland St8Workout Battles.

Wyjazd do Karvina Cup to naprawdę fajny ”trip”! Zwłaszcza, że pojechałem tam pociągami wraz z kamerzystą, który zdawał dla was relacje na naszego Fan Page’a na Facebooku. Sam wyjazd rozpoczął się w Kępnie poprzez Wrocław- Katowice- Bohumin kończąc oczywiście na Karvinie.

Fajnie spędzone chwile na zawsze pozostaną mi w pamięci. Mile wspominane wydarzenie powoduje, że mam ochotę je powtórzyć, dlatego za rok przymierzam się również udać się na tamtejsze zawody.

Zaciszne Miejsce

Miejsce w którym nocowaliśmy  to  internat od lokalnego Uniwersytetu. Bardzo schludne i dobrze wykonane pokoje, a co najważniejsze byliśmy blisko parku w którym odbywały się zawody !

Co ciekawe zawsze gdy jechaliśmy gdzieś autobusem bądź pytaliśmy kogoś jak gdzieś dojechać, to zawsze odpowiadali nam że ”dwójką” co oznaczało autobus 512, najśmieszniejsze jest to, że nawet jak jechaliśmy całkiem w innym kierunku niż poprzednio to i tak wsiadaliśmy w 512, dlatego później się śmialiśmy, że jak się spóźnimy na pociąg do Polski to najwyżej wsiądziemy w 512 i też pewnie dojedziemy 😀

LEGENDARNY AUTOBUS :

Co do samego placu na którym odbywały się zawody – jest on ulokowany w parku więc w upalne dni z pomocą przychodzi nam odrobina ochłody w postaci cienia. W parku był również cmentarz, tak jak i przy naszym uniwersytecie. Dlatego też mówiliśmy, że do każdej atrakcji dorzucają cmentarz(oczywiście żartem i bez urazy dla nikogo :D)

 

A tutaj mapa Karviny :

 Eliminacje Karvina Cup

Każdy   zwycięzca Karvińskich zawodów  z poszczególnych kategorii wagowych w formie freestyle otrzymał przepustkę na Poland St8Workout Battles, które odbędą się już 7 września!

🥇 @Filip Krátký

🥇@Plamen Atanasov

 

🥇@Petr Skokan

 

GRATULACJE!

WIDZIMY SIĘ W KĘPNIE !

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *