Fiwe 2019- St8Workout targi Warszawa

Witajcie! Dziś co nieco na temat naszego ostatniego wyjazdu na targi Fiwe 2019. Niesamowity  wyjazd pełen przygód i nie zapomnianych wspomnień dla nas St8Workout

Wyjazd :

Na wyjazd jechaliśmy na dwie grupy, jedna pojechała o 13 wraz z busem i konstrukcją, a druga o 22 samochodem.  Docelowo na miejsce w hotelu City Comfort.  Około godziny 1 byliśmy już na miejscu i zameldowaliśmy się do pokojów. Grupa pierwsza zajechała trochę wcześniej i zdążyła zapoznać się z lokalnym terenem

Dzień pierwszy targów Fiwe 2019 

Dzień rozpoczęliśmy błędem w komunikacji – pojechaliśmy na inne targi niż powinniśmy( tak tragedia haha). Wyglądało to mniej więcej tak :

Ja( Klaudiusz) wraz z Ivanem i Stepanem pojechaliśmy na targi Nadarzyn – 30 km od naszego hotelu. Objeżdżamy halę i dzwonimy do reszty naszej ekipy – Arona, Darka i Bartka gdzie są. Ci tłumaczą nam, że są w wejściu ”N”

Byliśmy trochę zmieszani, gdyż ostatnią halą działającą było wejście E. Jednak pewni, że pewnie chodziło im o tą halę weszliśmy do środka( ja ubrany w TankTop w ręku z głośnikiem i poręczami wchodzę do środka. Moje zdziwienie gdy wszyscy chodzili w nie sportowym ubraniu było ogromne, po czym dowiedzieliśmy się, że były to jakieś targi w rodzaju gamingu.  Po tym wyszyliśmy i kierowaliśmy się do innej hali, jednakże w tym samym momencie Bartek wysłał nam lokalizację – 30 min drogi od miejsca poprawnej lokalizacji. 

Co ciekawe targi te były obok naszego hotelu( tak znów haha)

W końcu zajechaliśmy na nasze poprawne miejsce i szybko rozgrzewaliśmy się przed pokazem- wideo poniżej 

Po pokazach wróciliśmy do hotelu a potem ruszyliśmy ponownie na miasto

W tym dniu mieliśmy 3 pokazy, ostatni wiadomo najbardziej męczący i wymagający – wiadomo poprzednie dość mocno nas wymęczyły. Tak czy owak wiele osób zbijało z nami piątki i robiło sobie z nami zdjęcia – to bardzo miłe i na pewno tego nie zapomnimy !

 

Dzień drugi to oczywiście  kolejne pokazy i kolejny dzień niesamowitych wspomnień, tym razem wystąpił z nami Kura Workout – 6 krotny mistrz Polski w świecie StreetWorkout. Jednakże w tym dniu wykonaliśmy tylko 2 pokazy ze względu na to, że swój czas prezentacji i konkursów miał na scenie również Mariusz Pudzianowski !

Wspomnienia 

Ten dzień to ogrom wspomnień i nie zapomnianych chwil. Każde targi są nie samowite, ale każde mają coś w sobie wyjątkowego! Dlatego czekamy na kolejne żeby móc spotkać się i dla was występować!

 

 

 

Widzimy się na kolejnych edycjach ! Pozdrawiamy St8WorkoutTeam !

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *