Droga życia – Marzenia, pasja, cel

 

Muzyka umilająca czas czytania bloga- włącz i czytaj z energią

Witajcie! Czy ktoś z was posiada marzenia? Tak ? Dobrze, a kto z was posiada cel? Te zdania padły podczas ostatniego pokazu w szkole podstawowej w Mikorzynie. Czy ty potrafił byś odnaleźć swoją odpowiedź na to pytanie?

”Spokojna dusza”

Powyższy podtytuł to coś bardzo ważnego w życiu. Kiedy dusza jest spokojna? Według mojej opinii tylko wtedy, kiedy towarzyszy nam progresywne uczucie spełnienia. Kiedy ono następuje? Odpowiedzą są spełnione marzenia, nasze życiowe pragnienia, które udało nam się zrealizować. Czy spełniłeś chociaż jedno marzenie, czy sprawiłeś, że stało się ono celem, który musisz osiągnąć za wszelką cenę? Jeśli tak to gratulacje, jednak to nie koniec bo potrafiąc spełniać swoje marzenia prawdopodobnie nigdy nie spoczniesz na ”laurach” i będziesz dalej budować swoją przyszłość zgodnie z swoim zaplanowanym schematem!  Co jeśli nie dotknąłeś nawet małym palcem swoich pragnień ? Myślę, że nie trzeba szukać tej odpowiedzi w skomplikowanych tekstach filozofii antycznej… wystarczy wziąć się za siebie, postanowić coś i dążyć do tego za wszelką cenę!  Bo kto sprawi tobie szczęście jak nie ty sam? Pamiętaj nic straconego lepiej zacząć później, niż nigdy.

 

Droga życia – istnieje recepta ?

Czy istnieje recepta na sukces? Tak istnieje, jednakże lekarzem, który ją wystawia jesteś ty sam! Przecież to twój cel i twoje marzenia. To właśnie ty jesteś sternikiem swojego życia i to ty decydujesz czy w końcu rozłożysz żagle, czy nadal będziesz dryfował w miejscu.

Jednakże! Jest wiele osób na ziemi, które miało podobne a nawet te same pragnienia i są to osoby, którym się to udało. Dlatego warto znaleźć taką osobę i ”przekartkować” jej życie i to jakimi ścieżkami szła aby osiągnąć sukces. Wiadomo twoje drogi mogą być bardziej kręte i zawiłe, jednak lepiej uczyć się na błędach innych i nie popełniać je po raz kolejny – jednocześnie zbaczając z dobrego kierunku. Znajdź osobę, która znalazła twój cel!

 

Życie to walka, życie to gra

tak jak w powyżej – życie to walka i życie to gra, warto jednak pamiętać o tym, że lepiej być gońcem niż pionkiem, lepiej być królem niż gońcem. Jednakże najlepiej być graczem, który rozstawia wszystkie figury! Walcz o swoje marzenia, zdobądź ludzi który cię wesprą i tych którzy ten cel zdobyli! Pamiętaj twoje życie twoja gra, twoja droga życia. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy ci sukcesu z całego serca! #St8Workout Team

 

Zapraszamy do innych artykułów (kliknij tutaj)

Zapraszamy również do naszych Social Mediów :

Instagram -Kliknij w nawias (St8Workout)

Instagram- Kliknij w nawias (St8School)

Facebook – Kliknij w nawias (St8Workout)

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *