Dla marzeń Marty – Pomóż wrócić do zdrowia i spełnić jej marzenia!

Dla marzeń Marty – Pomóż już dziś

Witajcie! Każdy z nas posiada swoje marzenia. Jedni je realizują, drudzy nie. Łączy ich to, że mogą tego dokonać, jednak ci pierwsi nie podążają w tym kierunku – z lenistwa. Jednakże co gdy z całych sił gnasz ku pragnieniu, jednak tracisz tę możliwość niezależnie od swoich starań? Właśnie takim przykładem jest Marta, która potrzebuje naszego wsparcia! 

Choroba przyszła od tak

Marzenia

Marta jak każdy z nas wiodła swoje spokojne życie. Podobnie jak ty ja i wiele innych osób posiadała swoje plany na przyszłość i marzenia. Jednak wszystko się zmieniło… A o tym opowie wam sama Marta:

”Mam na imię Marta mam 22 lata. W lutym miną dwa lata odkąd zachorowałam bardzo ciężko neurologicznie na Zespół Guillain-Barre, niedowład czterokończynowy wiotki oraz brak czucia głębokiego. Dodatkowo od kilku lat choruje na chorobę Leśniowskiego-Crohna oraz reumatoidalne zapalenie stawów. Zanim zachorowałam byłam pełna marzeń dziewczyna chciałam w przyszłości otworzyć własną klinikę weterynaryjna i leczyć oraz pomagać zwierzaka. Z moich bardzo dużych pasji było fotografowanie zwierząt oraz natury niestety choroba wszystko mi odebrała. Do niedawna zbierałam na leczenie i pełna diagnostyke w Mayo Clinic w USA 🇺🇸 aktualnie zbieram na bardzo kosztowna rehabilitacje po powrocie z USA”

 

Szansa dla marzeń

Wsparcie

Jak wspomina we wszystkim pomaga jej Mama u której ma wsparcie, Marta jest roztrzęsiona bo wszystko nastąpiło tak szybko… mówi:

”We wszystkim musiała pomagać mi mama, a przecież jeszcze niedawno miałam plany. Samodzielne plany… Chciałam iść na studia – na weterynarię. Niestety lawina nieszczęść wywróciła wszystko do góry nogami. W innym szpitalu stwierdzono poważne uszkodzenie układu nerwowego. Diagnoza: Zespół Guillain-Barre oraz porażenie wiotkie kończyn górnych i dolnych. Zastosowano leczenie, które niewiele dało. Później kolejne – immunoglobuliny, po których poprawa jest niewielka. ”

Wsparcie

Nadzieja 

Szpitale w Polsce  nie są w stanie pomóc, wyczerpali wszelkie metody mogące odwrócić los. Marta odczuła załamanie dowiadując się o tym przykrym fakcie. Została wypisana do domu i zdana na siebie….

Pojawiła się jednak szansa, możliwość dająca nadzieję. Jak się okazuje klinika w Mayo w USA zajmuje się takimi schorzeniami jakie właśnie posiada Marta. Oczywiście aby stanąć na nogi będzie potrzebna również rehabilitacja i wiele godzin dzielnej pracy nad własnym ciałem. Potrzebna jest jednak określona ilość funduszy. Każdy z nas może pomóc wrzucając chociażby jedną złotówkę! Przecież to tak niewiele dla nas, a tak wiele może zdziałać dla osoby w potrzebie. Zrób to dla marzeń Marty (kliknij tutaj)

Mayo Clinic USA

Choroby

Marta zmaga się z dwoma poważnymi schorzeniami:

Zespół Guillaina-Barrégo to choroba o podłożu autoimmunologicznym, która doprowadza do osłabienia mięśni i uczucia mrowienia w różnych częściach ciała. W niektórych przypadkach może wywołać paraliż, a nawet doprowadzić do śmierci.

 

Choroba Leśniowskiego-Crohna atakuje jelita, żołądek, przełyk a nawet usta i penetruje w głąb ściany przewodu pokarmowego. Objawia się biegunkami, bólami brzucha, w stolcu pojawia się krew i śluz. Choroba Leśniowskiego-Crohna jest chorobą przewlekłą i nawracającą – objawy nasilają się i słabną.

 

Życzymy zdrowia!

Marto życzymy ci powodzenia i oczywiście zdrowia. Mamy nadzieję, że uda ci się przezwyciężyć przeciwności losu i zebrać wymaganą kwotę aby wylecieć do kliniki w USA.

A jeśli ty chcesz pomóc dołącz do zbiórki dla marzeń Marty(kliknij tutaj)

Pozdrawiamy #St8Workout Team

Zapraszamy do innych artykułów (kliknij tutaj)
Zapraszamy również do naszych Social Mediów :
Instagram -Kliknij w nawias (St8Workout)
Instagram- Kliknij w nawias (St8School)
Facebook – Kliknij w nawias (St8Workout)

 

Pozdrawiamy St8Workout

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *