BarStylers Cup – 23.06.2019 Charków. Eliminacje do Poland St8Workout Battles.

BarStylers Cup – Charków.

Cześć, witajcie!
„Jest godzina 22.00. Wracamy na szybko taxi z zawodów BarStylers Cup
W ostatniej chwili… z komplikacjami, ale udało się! Siedzimy w samolocie i wracamy. Przed nami 2 godziny lotu do Wrocławia. Korzystając z wolnej chwili, kilku ostatnich procent baterii i trzymających emocji po pobycie w Charkowie…”

At The First.

Ivan, Vlad, Mike and others guys from BS – thanks you so much for all! You do good job bro. Congratulation for BarStylers cup organization and family atmosphere in team.

Charków.

Ogrooomne powierzchniowo i mające populacje sięgającą blisko 1 700 000 mieszkańców miasto.

 

 

Jednak pomimo rozmiarów bardzo piękne i czyste. Miasto z dużymi zielonymi parkami wypełnionymi studentami do późnych godzin nocnych – to z racji na jedne z najlepszych uniwersytetów na Ukrainie. Znajduje się tam również największy w Europie  rynek, na którym załapaliśmy się na wystawę samolotów wojskowych.

Krokomierz place.

Wielkość miasta sprawia, że poruszanie się pieszo zajmuje sporo czasu, ale to dobrze. Dzięki temu nie da się nudzić podczas zwiedzania, a jest co zwiedzać!
Cerkwie z pozłacanymi dachami, piękna architektura i te wspomniane już wcześniej parki…

 

Miłość od pierwszego wejrzenia.

Tak – zakochalem sie w tej zieleni, ciszy i spokoju. Zwlaszcza w jednym, znajdującym się najbliżej centrum. Wielki park z wesołym miasteczkiem, gondolą widokową, diabelskim młynem, boiskami do doslowanie każdej dyscypliny i oczywiście ze street workout „turnikami”.

 

 

Zajęcie znajdą tam również najmłodsi – placów zabaw nie da się policzyć na palcach u jednej ręki i nie są to dwie huśtawki że  zjeżdżalnią na krzyż tylko duże tematyczne place zabaw z masą atrakcji. Najpiękniejszy w tym wszystkim był fakt, ze ludzie licznie i aktywnie korzystają z tych wszystkich możliwości, wspólnie o nie dbają i je szanują. Cos pięknego gdy nawet w późnych  godzinach wieczornych można zobaczyć ludzi spędzających  czas wolny na sportowo.

Nie tylko pieszo.

Przylecieliśmy w piątek, a zawody BarStylers Cup odbyły się w niedzielę, także trochę czasu na zwiedzanie było.  Od chodzenia  buty można było zedrzeć, to fakt, ale jeśli potrzebujemy się szybko przemieścić, Kharkow zapewni nam rozwiniętą komunikację miejską. Metro, trolejbusy, tramwaje i oczywiście autobusy dowiozą nas tam gdzie chcemy.

Podsumowując.

Za kilka minut lądujemy, ciężko opisać wszystkie odwiedzone miejsca, ale na pewno muszę wspomnieć o jeszcze dwóch. W Charkowie znajduje się wieża Eiffla – tak dobrze przeczytaliście. Także jest to miejsce obowiązkowe do odwiedzenia razem z siłowniami street workout ekipy BS.

Bardzo „klasno” spędzone trzy dni z pozytywnymi wariatami z BarStylers. Charków będziemy z Ivanem wspominać bardzo dobrze i chętnie tam wrócimy „dozwiedzać” na więcej dni.

Czas wrócić do najważniejszego czyli do BarStylers Cup. Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy być częścią tej dobrze zorganizowanej imprezy. Sędziowanie gdzie startuje tylu silnych zawodników nie jest łatwe.
Ktoś jednak musiał wygrać…

Ogromne gratulacje dla:

🥇 @shapoval_workout
🥈 @kir.kara
🥉 @didenko_sw

Równolegle w ten sam weekend odbywały się eliminacje do St8Workotu Battles w Czechach

Do zobaczenia 7 września na Poland St8Workout battles!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *